cíťte sa skvele vo vlastnom tele

Naše služby
Vacu shape
Vákuová kryolipolíza
Kavitácia s elektropoláciou
Lymfodrenáž Impress-240
SUN 400XL
Bielenie zubov SMILEPOINT
Novinky
SUN 400XL
SmilePoint Lips
Bielenie zubov SMILEPOINT
Kompletná telesná analýza

Chudnutie plánovane

s plánom

podľa plánu

=

Účinné chudnutie

Ako začať chudnúť?

Aby bolo chudnutie účinné, malo by vychádzať z úvodnej analýzy telesných proporcií. Práve tá odhalí, na aké partie je potrebné zamerať cvičebný plán, akú diétu na chudnutie nastaviť, aby telo dostalo potrebnú výživu a vládalo chudnúť a aby ste zároveň dokázali fungovať normálne a s čistou hlavou. Ak si aj vy kladiete otázku: Ako začať chudnúť a ako schudnúť natrvalo, bez úvodnej analýzy a efektívneho plánu sa nezaobídete. Chudnutie s plánom a podľa plánu vám celý proces uľahčí.

Meranie telesného tuku

Prístroj na meranie telesnej stavby ľudského tela bioimpedančnou metódou vyhodnocuje:

●  množstvo tuku v tele

●  množstvo viscerálneho (medziorgánového) tuku

●  množstvo kostrového svalstva

●  hodnotu kľudového metabolizmu (v kcal)

●  BMI (body mass index)...

Kontraindikácie:

●  kardiostimulátor alebo iné elektronické implantáty

Cvičebný plán na chudnutie

Výsledky merania telesného tuku a iných hodnôt nám pomôžu pri zostavovaní cvičebného plánu určeného presne na vaše miery, prispôsobeného vašim možnostiam. Chudnutie bez predchádzajúceho merania tuku a s vynechaním cvičebného plánu nebude zďaleka také účinné ako s nimi. Nepreskakujte úvodné kroky, stanovte si spolu s nami dosiahnuteľné ciele a tešte sa z ich dosahovania prostredníctvom vhodných cvičení.


Okrem cvičebného plánu a efektívneho cvičenia na chudnutie vám nastavíme aj efektívnu a zdravú diétu na chudnutie , ktorá vám pomôže plniť váš cvičebný plán ešte rýchlejšie. S jedálnym lístkom na mieru budete vo forme skôr ako by ste čakali.


Neváhajte dlho. Vieme ako začať chudnúť a ako schudnúť a radi pomôžeme vyriešiť tento problém aj vám.


Ak ste sa rozhodli pre účinné chudnutie s dlhodobým efektom, objednajte sa na meranie telesného tuku a kompletnú telesnú analýzu čo najskôr. Odpoveď na otázku: Ako začať chudnúť je s nami na dosah.© 2015 ESTETICKÉ CENTRUM NIKOL BRATISLAVA

TVORBA WWW STRÁNOK & SEO  doorweb@doorweb.sk